Ik heb in de meterkast een spanning/stroom/vermogen meter met KNX module Siemens 7KT1 900 ("Energy Meter N 900"). In de hal hangt een Colour Touch panel UP 588/3 (Siemens 5WG1 588-2AB_3)
Ik heb op het touch panel enkele regels aangemaakt om een 4-byte float value te laten zien voor spanning, stroom, vermogen... Voorbeeld voor group 4/0/1 vermogen Meting:

Deze werkt prima: de waarde wordt mooi getoond op het touchpanel. De energy meter stuurt uit zichzelf bij elke wijziging van meer dan 200W een message op de bus met de nieuwe waarde. (In de parameters van de energy meter staat "Value for transmission based on difference" ingeschakeld)

Ik wil ditzelfde ook doen voor de spanning, stroom en frequentiemetingen. Jammer genoeg heeft de energy meter voor deze parameters geen instelling om uit zichzelf messages op de bus te zetten. Resultaat? Al sinds gisteravond staat er constant op het touchpanel dat ik 22A verbruik.
Hoe kan ik deze waarde uit zichzelf laten refreshen?
Alvast bedankt!