Pagina 1 van 1
					
				deelnemer kopiëren
				Geplaatst: wo 05 mar 2014, 19:07
				door Dré
				Ik vraag me af, is het mogelijk om van het ene project een deelnemer te kopiëren naar een ander project (na dat ik de database van het product het geïmporteerd).
Met het kopiëren bedoel ik dan de GA structuur maar ook de parameters van de deelnemer.
Ik gebruik voor ieder project een eigen Database en gebruik nog ETS 3f.
			 
			
					
				Re: deelnemer kopiëren
				Geplaatst: do 20 mar 2014, 08:19
				door oNNoZeLe
				ik kan van een aantal onderdelen zijn inrichting opslaan als template, vooral mijn bi.q's kunnen dat.
Maar veel meer plekken kom ik dit niet tegen..
			 
			
					
				Re: deelnemer kopiëren
				Geplaatst: do 20 mar 2014, 09:06
				door KNX_Steven
				Dat gaat, als je de twee projecten gelijktijdig open hebt, maar daarvoor moeten ze wel, al was het maar even, in dezelfde database zitten.
In ETS4 kan je een produktconfiguratie als template opslaan en dan in andere projekten hergebruiken.
			 
			
					
				Re: deelnemer kopiëren
				Geplaatst: zo 23 mar 2014, 12:21
				door Dré
				Steven met 'maar daarvoor moeten ze wel, al was het maar even, in dezelfde database zitten'
Bedoel je dat ik ze even meot samen voegen in 1 database, en vervolgens zou ik het weer kunnen splitsen?
			 
			
					
				Re: deelnemer kopiëren
				Geplaatst: di 25 mar 2014, 08:40
				door KNX_Steven
				Ja. Gewoon je ene projekt exporteren "uit" je ene databasse, andere database openen en je project daar importeren. Dan beide projekten openen en kopiëren of slepen van het ene naar het andere.
			 
			
					
				Re: deelnemer kopiëren
				Geplaatst: di 25 mar 2014, 19:00
				door Dré
				Oké jammer, want ik heb voor elk project een andere database.